Ātrais kredīts internetā – izdevīgs bizness

Ātrie īstermiņa kredīti, ko mēdz dēvēt vienkārši par ātrajiem kredītiem ir nebanku izsniegti aizdevumi, ar kuru palīdzību patērētājs var saņemt līdz pat 1000 Eiro lielu kredītu uz laiku līdz 3 mēnešiem. Šie pakalpojumi ir kļuvuši ļoti populāri tieši pateicoties aizdevēju reklāmas kampaņām un milzīgajai konkurencei šajā tirgū, kas ļauj aizdevējiem samazināt procentu likmes un veidot dažādus jaunus pakalpojumus, kā bezprocentu kredīts vai kredīts bez darba vietas un tie tas savukārt piesaista aizvien jaunus un jaunus klientus.

No paša klienta puses ir redzams, ka šāds izdevīgs pakalpojums vēl patērētājiem nav bijis un kurš gan vēl tev aizdos naudu dažu minūšu laikā neizejot no mājām, un visu darot tieši ar interneta palīdzību? Būtībā šis pakalpojums ļauj ikvienam cilvēkam iegūt papildus naudas līdzekļus tad, tad viņam tie ir visvairāk vajadzīgi, kas var būt gan neparedzētos gadījumos gan vienkārši aizņēmums izklaidēm. Un tad tieši šī rīcības brīvība un mežonīgi ātrā kredīta izsniegšana ļauj šiem kredītiem konkurēt ar bankām un viņu piedāvātajiem aizdevumiem. Klienti noteikti ir priecīgi par šādu piedāvājumu un ir gadījumi, kad šis kredīts pat ir pārāk labs un cilvēks tāpēc aizņēmās pārāk daudz un pēc tam nespēj šo naudu atdot. Bet pamatā jau kredītņēmēj ir godīgi un agri vai vēlu visu savu naudu atdod.

Bet no aizdevēja skatpunkta paveras pavisam cita bilde un ir redzams, ka šie īstermiņa kredīti ir ļoti labs peļņas avots, jo tiem tiek piemēroti ļoti lieli procentu maksājumi, kas, savukārt, ļauj iegūt lielu atdevi no pašu ieguldītā kapitāla. Ja, piemēram, aizdevējam procentu likme ir uzstādīta 100% gadā, tad viņam viena gada laikā ir iespējams savu ieguldīto naudu dubultot un tā ir ļoti liela atdeve tirgū, kur norma ir 3%-5% atdeve no ieguldītajām investīcijām. Un vēl jo vairāk, ka debitori kavē kredīta maksājumus viņi var nemitīgi kredīta termiņu pagarināt un arī var nākties maksāt soda procentus un šeit šīs naudas summas var palielināties vēl ātrāk un divkāršu atdevi ir iespējams iegūt no kapitāla dažu mēnešu laikā un, pat nav jāgaida gads, lai to izdarītu. Tieši tāpēc arī šajā tirgus segmentā ir redzama ļoti liela konkurence ar dažādiem uzņēmumiem, kas sacenšas par pēc iespējas lielāku tirgus daļu un pēc iesējas lielāku peļņu un, kur ir konkurence, tur parasti īstais ietaupījums rodas tieši gala patērētājam, jo kopējās pakalpojuma cenas krīt un tiek veidoti dažādi izdevīgi piedāvājumi, no kuriem ir grūti atteikties.

Un visa pamatā, protams, ir tas, ka šos kredītus var saņemt caur internetu neizejot no mājām un pat neuzvelkot bikses, un tas tos padara vēl pievilcīgākus!